נופש חברה לעובדים

מגוון אפשרויות של נופש חברה לעובדים

אין ספק שנופש חברה לעובדים הוא הדובדבן שבקצפת מבין אירועים והפעילויות שאתם מארגנים לאורך השנה. זהו אירוע שיכול להימשך בין יום אחד למספר ימים והעובדים מצפים לו בכיליון עיניים ובהתרגשות. יחד עם זאת, דווקא בהיותו אירוע מורכב יחסית וחשוב במיוחד, יש להשקיע זמן בחשיבה ותכנון נכון וכמובן בביצוע מושלם שלו, עדיף באמצעות חברה מקצועית כמו אלמה.

ממלאים את המצברים

כאמור, נופש לעובדים יכול להיות בין יומיים-שלושה ואפילו יותר, שבהם עובדים יוצאים מתוך שגרת העבודה אל תוך אווירה של כיף והנאה, עם מפגשים אישיים ומשוחררים ביניהם ולעיתים גם עם בני הזוג במידה והם מצטרפים. לנופשים כאלו יש מספר יתרונות משמעותיים מבחינת העובדים והמעסיק. ראשית, הם מעידים באופן ברור על ההשקעה והערכה של המעסיק לפועלם של העובדים ובכך תורמים לשביעות הרצון, להזדהות עם פעילות הארגון ולפריון בעבודה. גם הטענת המצברים חשובה כמובן, כאשר העובדים שבים לעבודה כשהם מלאים באנרגיות ובמוטיבציה. לכך מצטרפים המפגשים האישיים באווירה מהנה ומשוחררת שתורמים רבות ליחסים ולעבודת הצוות.

יחד עם זאת, כפי שאמרנו נופש חברה לעובדים מורכב משורה ארוכה של פרטים קטנים וגדולים שיש לדאוג להם על מנת להפיק אירוע היוצר אווירה מושלמת, גאוות יחידה וחידוש אמיתי של האנרגיות.

איפה מקיימים את הנופש?

בשנים האחרונות, עקב משבר הקורונה, מקיימים פחות נופשים לעובדים בחו"ל והדגש מושם יותר על אזורים שונים בארץ. כמובן שלכל איזור יש את היתרונות שלו ואנו נעזור לכם במימוש הפוטנציאל. כאשר בוחרים את המיקום יש להתחשב במספר פרמטרים כמו האטרקציות שמצויות בו ומתאימות למאפייני עובדים ותחומי העניין שלהם, ולמה שהארגון רוצה להשיג מהנופש. כמו כן יש להתחשב בעונות השנה ובמזג האוויר, ובמסגרת התקציב העומדת לרשותכם.

כך למשל, נופש בצפון הוא בחירה פופולארית מאוד בכל עונות השנה ובעיקר בעונות המעבר ובקיץ, עקב הטמפרטורות הנוחות והנופים המופלאים של נחלים זורמים, הרים ירוקים וחופי הים. האזור מבוסס לא מעט על תיירות וניתן לשלב בנופש שורה ארוכה של אטרקציות, בין אם מדובר בטיול ג׳יפים ורייזורים, סיורים ביקבים, כניסה לספא מפנק, ספורט אתגרי של שייט וגלישה, ועוד שלל אטרקציות, פעילויות ומופעים.

מאידך, אזור הדרום מים המלח ועד אילת הינו בחירה נהדרת לעונות המעבר ובעיקר לחורף. גם כאן ניתן לשלב מגוון אטרקציות בהתאם להעדפות שלכם, החל טיולי שטח אל תוך המדבר, דרך סיורים באתרים ארכיאולוגיים והיסטוריים, סדנאות יוגה וצחוק, צלילות ושנורקל בים סוף, מופעי אמנים ועוד. באותו האופן, גם לאזורי המרכז, השפלה, תל אביב וירושלים יש את האיכויות שלהם וחברתנו תעזור להפיק מהן את המיטב.

נופש חברה לעובדים

תכנון מאלף ועד תו

כפי שניתן להבין ארגון נופש חברה לעובדים הוא לא עניין של מה בכך. זוהי משימה שכדאי להתחיל לתכנן כבר כמה חודשים מראש, תוך קביעת מסגרת התקציב וביצוע תהליך אפיון ותכנון מאלף ועד תו, כולל בחירה נכונה של מקומות הלינה (צימרים, מלונות, חאנים), האזור בארץ או מדינה בחו"ל, שילוב של אטרקציות ומופעים לפי לוחות הזמנים, כל נושא ההסעות ועד לפינוקים הקטנים. לאורך השנים הפיקה חברתנו לא מעט נופשים לעובדי חברות, כולל ארגונים הנמנים על המובילים והידועים במשק. נשמח לעמוד גם לרשותכם.

הפקת נופש לעובדים

לתכנון והפקת נופש לעובדים בהתאמה אישית מלאה, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם חברת אלמה הפקות אירועים בטלפונים 073-7323164​ ו- 050-7941969 או במייל mazibarak@elmapro.co.il.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

מאמרים נוספים

אז עזבו אתכם ממצגות ופרזנטציות, בואו נתחיל לעבוד! שנתאם פגישה?!