נופש חברה בחו"ל

נופש חברה בחו"ל

אין ספק כי נופש חברה בחו"ל הוא אירוע משמעותי ביותר ברמת הריגוש, ההנאה, הכיף והחוויות שמקבלים העובדים. יחד עם זאת, באותו האופן מדובר באירוע מורכב יחסית לנופש חברה בישראל, הן מבחינת העלויות, הן מבחינת המורכבויות והן מבחינת היעדים האפשריים והתוכן שיוצקים לתוך הנופש. לכן חשוב לבצע את התכנון, הארגון והביצוע עם חברה מסוגלת להתאים את הנופש באופן מדויק לצרכיכם כמו חברת אלמה.

למידע נוסף לחצו כאן

אומנם ניתן לבחור בחבילה סטנדרטית שמציעה חברת תיירות כזו או אחרת, הכוללת בדרך כלל את הטיסה הלוך ושוב, את השהייה במלונות ואת ההסעות, ולפעמים גם כרטיסי כניסה לאטרקציות וכדומה. יחד עם זאת, המשמעות היא שלא ניתן להתאים את הנופש במיוחד למאפייני עובדים ובני משפחותיהם, לתחומי העניין שלהם, לגילאים ובכלל לאווירה והסגנון המבוקשים ולמטרות מיוחדות שרוצים להכניס לתוך הנופש. ניתן במידה מסוימת להתאים את חבילות הנופש עם חברות תיירות אך בדרך כלל רק חברה המתמחה בארגון נופש חברה בחו"ל יודעת לעשות זאת בצורה מדויקת.

היבטים שחשוב לתת עליהם את הדעת

קחו בחשבון שארגון נופש חברה בחו"ל אינו עניין של מה בכך, ויש לתת את הדעת על שורה ארוכה של היבטים שחברתנו תסייע לתכנן אותם. ראשית, למסגרת התקציב העומד לרשותכם תהיה השפעה גדולה על האפשרויות. ככל שהתקציב גבוה יותר כך ניתן לבחור ביעדים יותר מרוחקים מישראל ובמדינות שבהן עלויות המחייה, השהייה והתיירות גבוהות יותר. יחד עם זאת, גם בתקציבים יותר מוגבלים ניתן בהחלט לבחור מתוך מגוון עשיר של אפשרויות ובנופשים באורכים שונים.

נופש חברה בחו"ל

נושא משמעותי נוסף שיש לתת עליו את הדעת בצורה מעמיקה הוא הקונספט של הנופש, המשפיע ישירות על האווירה והחוויה. כך לדוגמא, האם מעוניינים לשים את הדגש דגש בנופש יותר על פינוק וכיף, על פעילויות ואטרקציות שמעלות את האדרנלין, על חוויות אינטימיות יותר, על העשרה בתחומי עניין הקשורים בין היתר לפעילות הארגון וכדומה.

כמו כן, קחו בחשבון שצריך לתכנן בצורה מדויקת את מסלולי הנופש כך שהעובדים לא יבלו זמן רב מדי בהסעות. וכמובן שבניגוד לנופשים בארץ לא ניתן להסתמך על רכבי החברה או רכבים פרטיים של עובדים. גם הלינה היא עניין חשוב ביותר ואיתה כל נושא הארוחות. למשל, האם אוכלים רק בתחומי בית המלון והאם מדובר במלון שנבדק היטב על ידי החברה המארגנת, באיזה רמה של מלון או מרכז נופש בוחרים, האם קיימים במתחם סוגים שונים של הפעלות והאם הן מתאימות גם לילדים ובני הזוג שמצטרפים לחופשה, האם מתכוונים לאכול גם במסעדות וכיצד הדבר משפיע על העלויות, איזה חלק יממנו העובדים מכיסם, וכן הלאה.

אלו רק חלק מהיבטים שיש לקחת בחשבון והם מצטרפים אל הביצוע בשטח עם אדם מקצועי שמלווה אתכם ודואג שהכל יעבור בצורה חלקה נעימה ונוחה עבור המשתתפים. לארגון נופש חברה בחו"ל בהתאמה אישית מלאה, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם חברת אלמה הפקות אירועים בטלפונים 073-7323164​ ו- 050-7941969 או במייל mazibarak@elmapro.co.il.

 

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

מאמרים נוספים

אז עזבו אתכם ממצגות ופרזנטציות, בואו נתחיל לעבוד! שנתאם פגישה?!