ימי כיף וגיבוש לחברות

יום כיף לחברה מיוחד ומוצלח

חברת אלמה הפקות מתמחה בתכנון, ארגון וביצוע של ימי כיף לחברות מתחילתם ועד סופם. את הימים אנו מתכננים ומקיימים בהתאמה מלאה לצרכי ודרישות הלקוח, תוך שאנו לוקחים בחשבון שורה ארוכה של פרמטרים ועובדים איתו בשיתוף פעולה מלא ובגובה העיניים אתכם. על לקוחותינו נמנים גורמים רבים במשק שכבר קיימו ימי כיף וגיבוש לחברות ואנו מזמינים אתכם לפנות אליהם ולשמוע על שביעות רצונם מהסטנדרטים הגבוהים שלנו.

סיבות טובות לכייף

יום כיף לחברה הוא בהחלט סיבה למסיבה ולמרבה השמחה בחברות וארגונים רבים בישראל כבר הפנימו שלא מדובר במאורע נדיר הקורה אחת למספר שנים, אלא לפחות פעם אחת ולרוב כמה פעמים בשנה. ימים כאלו מסייעים לצאת משגרת העבודה המאופיינת בשעות ארוכות ולא מעט מתחים, לחצים ושחיקה, כאשר יום הכיף עוזר לשבור את השגרה באווירה מהנה וקלילה ותורם רבות לרענון של העובדים, להעלאת המורל והמוטיבציה ולחידוש של מלאי האנרגיות.

תרומה משמעותית נוספת של יום כיף חברה היא שבירה של דפוסי התנהלות והתנהגות בין עובדים, אשר לעיתים קרובות מובילים להצטברות מטענים וחילוקי דעות. ימי כיף לחברות מספקים מענה מצוין למצבים אלו בזכות פעילות מקרבת ומהנה שלא מערבת מעמדות ומתחים, וכל זאת באווירה נינוחה וחופשית שמאפשרת להכיר זה את זה בדרך שאינה נוצרת בזמן העבודה.

לתכנן יום כיף כהלכתו

על מנת להוציא לפועל יום כיף לחברות המכבד את העובדים ומשיג את היעדים שהוצבו, יש לתכנן אותו היטב ועדיף בעזרת חברה המתמחה בתחום. בתור התחלה יש להבין כמה ארוך יהיה יום הכיף: האם מדובר במספר שעות בודדות, בחצי יום אולי ביום שלם. כמו כן, בהתאם לסוגיות של מסגרת תקציב ומזג אוויר יש להחליט על המיקום עבור יום הכיף, למשל אם מתחילים דווקא במסגרת העבודה וממשיכים לרחובות תל אביב וירושלים, או אולי מקיימים את יום הכיף באזור ים המלח ואילת, בהרי הצפון, על חוף הים וכן הלאה.

בתוך כך יש לבחור את התכנים של יום הכיף וזאת בהתאם למטרה המרכזית, כלומר האם היום מבוסס בעיקר על הנאה ופינוק או שאולי הוא מערב גם מטרות של גיבוש ושיפור כישורים. למעשה אין גבול לתכנים שניתן להכניס לתוך יום כיף לחברה, החל בפעילויות מעשירות ותרבותיות כמו סדנאות למיניהן וביקור במוזיאונים, דרך מופעים של אמנים ובדרנים, פעילויות מאתגרות בחיק הטבע, ביקורים באתרים מעניינים, פינוקי ספא וכמובן מזון איכותי ומשובח ועוד הרשימה ארוכה.

בתכנון התכנים יש לתת את הדעת על פרמטרים רבים, ובעיקר על הרכב המשתתפים ותחומי העניין שלהם, כמו גם על סוגיות של תקציב, לוחות זמנים והסעות. לאחר שמחליטים על התכנים יש כמובן לשבץ אותם בתוך סדר יום מפורט ומדויק, ולבצע פנייה אל ספקים איכותיים בעלי המלצות וניסיון רב שלא יביישו את הפירמה. בתוך סדר היום יש גם להחליט על כל נושא הארוחות, ההפסקות ומועדי הפעילויות.

ארגון ימי כיף לחברות

לארגון יום כיף חברה בהתאמה אישית מלאה, ולקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם חברת אלמה הפקות אירועים בטלפונים 073-7323164​ ו- 050-7941969 או במייל mazibarak@elmapro.co.il.

ימי כיף וגיבוש לחברות

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

מאמרים נוספים

אז עזבו אתכם ממצגות ופרזנטציות, בואו נתחיל לעבוד! שנתאם פגישה?!