אירועי קד"מ

ארגון אירועים עסקיים ואירועי קד"מ

 

אירועי קד"מ הם הזדמנות מצוינת לשיווק העסק והמוצר שלכם בצורה הטובה ביותר, עם אפשרות ליצירת שינוי חיובי בתדמית העסק ולשיפור מאמצי החדרה והפצה של המוצר לשווקים. למעשה, אירועים וכנסים עסקיים הם ההזדמנות הטובה ביותר להציג בפני הציבור את המוצר או השירות של החברה ולאפשר חשיפה וגישה בלתי אמצעית אליהם. לכן אירועי קידום מכירות מהווים חלק אינטגרלי ובלתי נפרד מהפעילות העסקית וחיוניים הן למינוף יוזמות חדשות והן לקיום השוטף של העסק.

 

כמה מילים על הפקת אירועים עסקיים

הפקה של כנסים, אירועי קידום מכירות ואירועים עסקיים באופן כללי היא פרויקט מקצועי שדורש מיומנות, ניסיון והיכרות מעמיקה עם עולם ההפקות, כמו גם עם עולם התוכן של נושא הכנס או האירוע. הוצאה לפועל של פרויקטים בסדר גודל כזה דורשת לעבוד עם חברות הפקת אירועים עסקיים מנוסות ומקצועיות, שיש להן היכרות עם ספקים רלוונטיים, עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר ועם הלקוח וקהל היעד שלו.

 

שלב ראשון- אפיון האירוע

חברת הפקת אירועים וכנסים מקצועית תדאג קודם כל לאפיון האירוע או הכנס. האפיון מהווה מסמך העבודה החשוב והמרכזי ביותר בהפקה וככל שנעשה בצורה יעילה ביותר, כך השימושיות שלו תהיה בהתאם. מטבעם, בדרך כלל כנסים עסקיים מתוזמנים ומתוכננים מראש, מה שהופך את האפיון שלהם לפשוט למדי. עם זאת, במקרים רבים אחרים אין שום חומר רקע זמין ואת כל המידע שדרוש לאפיון צריך לאסוף באופן ידני.

אפיון האירוע כולל איסוף מידע על תוכן האירוע או הכנס, על קהל המוזמנים, הצוות שינהל את האירוע, תכנית היום, המוצרים שיוצגו, המטרות והחזון של האירוע, דרישות הלקוח, יעדים ועוד. בסיום אפיון הכנס או האירוע ניתן יהיה לאמוד את משמעויות ההפקה ותתקבל הצעת מחיר. לאחר אישור הצעת המחיר ניתן יהיה לצאת לדרך.

 

ניהול, ארגון ועיצוב האירוע

הפקת אירוע קידום מכירות או כנס מקצועי הוא פרויקט ניהולי שעיקרו לאתר, לבחור ספקים שנחוצים להפקה ולהקמה ולתאם מולם לוחות זמנים ומאפייני ההתנהלות. מצבת הספקים כוללת בין היתר ספקים לצורכי תאורה, סאונד, הגשת מזון, ישיבה, עיצוב האירוע והתפאורה הקיימת בו, מערכת ניהול מוזמנים וכרטוס ועוד.

בנוסף לאלה ובהתאם לכל אירוע באשר הוא, ישנם גם אלמנטים ספציפיים. כך למשל, באירועי קידום מכירות יהיו דוכנים או עמדות, בכנסים יהיו במות ואולי גם מחיצות, אטרקציות שונות, עמדות צילום ועוד.

בכל הקשור אל הפקת אירועי קד"מ מוצלחים, נדרשת מחשבה יצירתית והבנה עסקית כאחד,  תוך שימת לב מלאה לאופי החברה וקהל היעד. בנוסף, הפקת אירועי קד"מ דורשת תכנון וביצוע מוקפדים, המבוססים על ניסיון רב והבנה מעמיקה בתחומי האירועים וקידום המכירות.

חשוב לזכור שרוב חברות ההפקות מספקות פתרונות חלקיים, מה שאומר שלרוב הלקוח יצטרך לקחת פיקוד ולתפקד על עמדת הניהול, גם אם באופן חלקי. למרות הנגישות שקיימת היום לניהול והפקת אירועים באופן עצמאי, ההצלחה בכך בכל זאת תלויה בניסיון והשקעת משאבים רבים. בחירה בחברת הפקות אשר מספקת שירות מלא ומעניקה ללקוחותיה את כל הפתרונות תהיה הבחירה הבטוחה, הנוחה והמבטיחה ביותר.

 

אירועי קד"מ משאירים למומחים

אם אתם מחפשים חברת הפקות מנוסה ומקצועית לאירועי הקד"מ שלכם, הגעתם למקום הנכון! אנו באלמה הפקות אירועים, מתמחים בהפקת כנסים ואירועים עסקיים בלתי נשכחים!

על בסיס שנים רבות של ניסיון ואין ספור הצלחות שנחלנו לאורך הדרך, אנחנו מזמינים גם אתכם ליהנות משירותי ההפקה שלנו על כל קשת הפתרונות שיש לנו לספק. אלמה הפקות אירועים מספקת ללקוחותיה מעטפת פתרונות מלאה מא' ועד ת', לרבות עבור אירועי קד"מ. כל זאת במטרה שאתם תוכלו להתפנות מהמטלה לחלוטין ולהתמקד בנושאי הליבה של העסק.

כמובן שלקוחות שחשוב להם לקחת חלק פעיל בתהליך יוכלו לעשות זאת בהיקף שנכון עבורם, אך כבחירה ולא ככורח.

 

אירועי קונספט

בנוסף לנושא האירוע, העיצוב, התפאורה והמטרות שלו, ולצד מיתוג האירוע בערכי ומסרי החברה, את האירוע הבא שלכם אפשר להפיק ברוח קונספטואלית.

שילוב של קונספט באירוע מהווה תומך משמעותי למיתוג שלו והופך אותו לאטרקטיבי הרבה יותר. התאמת הקונספט תלויה כמובן במרקם האורחים של האירוע, בנוסף לתנאים האחרים שדורשים את ההתאמות שלהם. עם זאת, ההשקעה שדורשת בניית הקונספט בהחלט שווה את הטרחה משום שהיא מוכיחה את עצמה כמשתלמת פעם אחר פעם.

אנו באלמה הפקות אירועים, מתמחים בהפקת כנסים ואירועים עסקיים, ואנו מבינים באופן שלם את תפקידנו בתור חברה להפקת אירועי קונספט ייחודים ויצירתיים.

 

נשמח להפיק יחד אירוע שייזכר לימים 🙂

לקביעת פגישת ייעוץ צלצלו עוד היום לטלפון מספר 050-7941969 ונשמח לעמוד לשירותכם.

רוצים לשמוע עוד?