5 רעיונות מקוריים לערב גיבוש צוות

5 רעיונות מקוריים לערב גיבוש צוות

5 רעיונות מקוריים לערב גיבוש צוותהכוח של חברה נמדד בראש ובראשונה בעובדים שלה. עליכם להבין כי העובדים שלכם הם הדלק וגם המנוע של העסק ועל כן אתם צריכים לעשות הכול כדי שהם יעבדו בצורה הטובה ביותר שיש. יש הרבה מאוד דברים אשר משפיעים על עבודת העובדים כמו למשל האופי שלהם, המשכורת שהם מקבלים, התנאים הפיזיים במקום העבודה ועוד.

אך ספק אם יש עוד דבר חשוב כמו הגיבוש של הצוות והיחסים בין העובדים. עליכם להבין שאם יש יחס רעיל במקום העבודה העובדים יעבדו בצורה הרבה יותר טובה. עליכם להבין כי על העובדים לעבוד כיחידה אחת ולהיות שם אחד בשביל השני ועל כן על המנהלים מוטלת החובה ליצור גיבוש בין העובדים.

על רקע זה אנו חייבים לציין כי אנו צריכים ליצור ערבי גיבוש לעובדים, או פעילויות גיבוש וכך לקרב ביניהם ולשפר את היחסים שלהם ועל כן הבאנו 5 רעיונות מקוריים לערב גיבוש עובדים.

  • חדר בריחה – אם כן אי אפשר לדבר על 5 רעיונות מקוריים לערב גיבוש צוות מבלי להזכיר את האופציה של חדר בריחה. עליכם להבין כי חדר בריחה הוא קודם כל דבר מאוד כיפי אך הוא גם דבר המאפשר לעובדים לחשוב, לדבר, לשתף פעולה וליצור מנהיגות ועל כן מדובר פעילויותת גיבוש כל כך איכותיות.
  • ODT – אך לא תמיד אנו צריכים להיכנס אל מבנה בשביל ליצור ערב גיבוש ואפשר לעשות אותו גם בחוץ באמצעות ODT. מדובר על פעילות אתגרית אשר מחייבת את העובדים לחשוב מחוץ לקופסא והכי חשוב מדובר על פעילות מאוד מהנה ועל כן היא לדעת רבים ערב גיבוש נפלא ומהנה.
  • ברביקיו בחיק הטבע – אין מה לעשות אוכל יוצר את הגיבוש המושלם בין חברי הצוות ואין דבר יותר מהנה מאשר ברביקיו. מדובר על ערב גיבוש שקל להרים ואשר לא מחייב השקעה כספית גדולה ועל כן כל כך הרבה מקומות עבודה בוחרים בכך. אין ספק כי כל העובדים שלכם ייהנו מערב כזה ועל כן זהו משהו שכדאי לשקול בחיוב.
  • ניווט קבוצתי – אם אתם עדיין בעניין של יציאה לחיק הטבע אין ספק כי ניווט קבוצתי הוא אופציה נהדרת ובעלת ערך גדול. מדובר על דרך נהדרת לגבש את העובדים ועל דרך נהדרת ללמד אותם עבודת צוות ועל כן אנו ממליצים בחום על כך וזהו משהו שכדאי לכם לחשוב עליו.
  • סיור עירוני – לעתים דווקא ערב רגוע ושקט יותר הוא הדבר שאתם מחפשים בשביל לגבש את הצוות וכאן בדיוק נכנס לתמונה סיור עירוני. עליכם לדעת כי יש כל כך הרבה שאתם לא יודעים על ערים בישראל ועל כן סיור כזה יכול להיות גם מעניין מאוד וגם מלמד מאוד ולגבש בצורה מצוינת אתכם ואת העובדים שלכם.

כאן נמדדת חשיבותם של חברות הפקה המתמחות באירועים לחברות עם תוכן מנצח לאירוע. על מנת שהאירוע או ערב הגיבוש לצוות העובדים יהיה מוצלח עליכם להעזר בחברת הפקות שזהו תחום התמחותה, כך תחסכו לעצמכם תקלות ותבטיחו לעצמכם אירוע מושלם.

 


 

4 טיפים איך להפיק נופש חברה מהסרטים

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

מאמרים נוספים

אז עזבו אתכם ממצגות ופרזנטציות, בואו נתחיל לעבוד! שנתאם פגישה?!